Serdecznie witamy na stronie Podkarpackiego Związku Tenisowego

W dniach 24-25.02.2018 na kortach KS Czarni Rzeszów odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików. W turnieju wzięło udział 9 chłopców.

W grze pojedynczej wygrał Hubert Hadała (KS Strefa Sportu Rzeszów) pokonując w finale Wojciecha Malinowskiego (KAT "Prince" Krosno) 6-2, 6-1. Brązowy medal zdobyli Dawid Kiełb (Stalowowolski Klub Sportowy San) i Kacper Czyrek (KS Strefa Sportu Rzeszów).

W grze podwójnej najlepsza okazała się para Hubert Hadała (KS Strefa Sportu Rzeszów) / Wojciech Filipek (KP Sokół Rzeszów), którzy w finale pokonali Dawida Kiełba (Stalowowolski Klub Sportowy San) i Kacpra Czyrka (KS Strefa Sportu Rzeszów) 6-4, 6-1. Trzecie miejsce zajęli Michał Tarapacki / Jakub Myćka oraz Wojciech Malinowski / Antoni Padowicz.