Serdecznie witamy na stronie Podkarpackiego Związku Tenisowego

Licencjonowane Kluby w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) MKT Stalowa Wola  - LK/48/2018/PK

2) KS Strefa Sportu Rzeszów  - LK/149/2018/PK

3) KS Czarni Rzeszów  - LK/80/2018/PK

4) KP Sokół Rzeszów  - LK/23/2018/PK

5) RKT ABC Rzeszów  - LK/155/2018/PK

6) KAT „PRINCE” Krosno  - LK/54/2018/PK

7) Sanocki Klub Tenisowy  - LK/41/2018/PK

8) Stalowowolski Klub Sportowy San Stalowa Wola  - LK/170/2018/PK

 

Licencjonowani zawodnicy w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) Bednarz Zuzanna  - Niezrzeszony

2) Bernat Karol  - Sanocki Klub Tenisowy

3) Biliński Gabriel  - KP Sokół Rzeszów

4) Bryniak Wiktoria  - MKT Stalowa Wola

5) Cieciora Olaf  - MKT Stalowa Wola

6) Czyrek Filip  - KS Strefa Sportu Rzeszów

7) Czyrek Kacper  - KS Strefa Sportu Rzeszów

8) Filar Karol  - KP Sokół Rzeszów

9) Filipek Piotr  - RKT ABC Rzeszów

10) Filipek Wojciech  -  KP Sokół Rzeszów

11) Gancarczyk Marcin  - MKT Stalowa Wola

12) Gawlak Maciej  - MKT Stalowa Wola

13) Hadała Hubert  - KS Strefa Sportu Rzeszów

14) Hrywniak Karol  - Sanocki Klub Tenisowy

15) Isaieva Sierafima  - KS Czarni Rzeszów

16) Jajko Alan  - Niezrzeszony

17) Jajko Krystian  - Sanocki Klub Tenisowy

18) Jezierski Maksym  -  KAT „Prince” Krosno

19) Kandefer Karol  - KAT „Prince” Krosno

20) Kawalec Izabela  - KS Czarni Rzeszów

21) Kiełb Dawid  - Stalowowolski Klub Sportowy San

22) Kiełb Róża  - Stalowowolski Klub Sportowy San

23) Kolanko Zuzanna  - KAT „Prince” Krosno

24) Kozak Aleksandra  - KAT „Prince” Krosno

25) Krawczyk Karol  - MKT Stalowa Wola

26) Majewski Aleks  - KP Sokół Rzeszów

27) Malinowska Izabela  - KAT „Prince” Krosno

28) Malinowska Paulina  - KAT „Prince” Krosno

29) Malinowski Wojciech  - KAT „Prince” Krosno

30) Miazga Igor  - MKT Stalowa Wola

31) Michalski Kacper  - MKT Stalowa Wola

32) Mierzwa Antoni  -  MKT Stalowa Wola

33) Możdżeń Mikołaj  - KP Sokół Rzeszów

34) Myćka Jakub  - Sanocki Klub Tenisowy

35) Padowicz Antoni  - KP Sokół Rzeszów

36) Pańczuk Miłosz  -  KAT „Prince” Krosno

37) Rogala Milena  -  MKT Stalowa Wola

38) Sanocki Maciej  - KAT „Prince” Krosno

39) Sioda Przemysław  -  MKT Stalowa Wola

40) Słapiński Karol  -  KP Sokół Rzeszów

41) Smoczeński Michał  - KP Sokół Rzeszów

42) Sowa Sebastian  -  MKT Stalowa Wola

43) Sroka Miłosz  -  MKT Stalowa Wola

44) Szubart Filip  - KP Sokół Rzeszów

45) Takmadżan Lena  -  MKT Stalowa Wola

46) Tarapacki Michał  - Sanocki Klub Tenisowy

47) Ważny Alan  -  KS Czarni Rzeszów

48) Węgrocki Kacper  - KP Sokół Rzeszów

49) Węgrocki Marcel  - KP Sokół Rzeszów

50) Wiewiór Natalia  -  MKT Stalowa Wola

51) Woźnik Emila  - Niezrzeszony

52) Zając Milena  -  KS Czarni Rzeszów

53) Zamorski Jakub  - MKT Stalowa Wola

54) Żukowicz Alicja  -  RKT ABC Rzeszów

 

Licencjonowani zawodnicy TENIS 10  w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) Bąk Zuzanna  - Niezrzeszony

2) Bis Dominik  - MKT Stalowa Wola

3) Cisłak Kacper  - MKT Stalowa Wola

4) Ćwikła Leon  - MKT Stalowa Wola

5) Faraś Tomasz  - MKT Stalowa Wola

6) Filar Wojciech  - RKT ABC Rzeszów

7) Gancarczyk Maciej  - MKT Stalowa Wola

8) Godwin  - Winiarczyk Noah  - MKT Stalowa Wola

9) Grzebyk Maksym  - RKT ABC Rzeszów

10) Halibart Nadia  - Niezrzeszony

11) Hołody Weronika  - MKT Stalowa Wola

12) Iskra Zuzanna  - MKT Stalowa Wola

13) Iwasieczko Igor  - MKT Stalowa Wola

14) Kaczor Oliwier  - MKT Stalowa Wola

15) Kalinka Jeremi  - RKT ABC Rzeszów

16) Kalinka Lena  - RKT ABC Rzeszów

17) Karapetyan Alexander  - MKT Stalowa Wola

18) Kloc Kamila  - MKT Stalowa Wola

19) Kolbusz Kajetan  - KS Czarni Rzeszów

20) Kowalewski Jakub  - KT Cros

21) Kowalewski Wojciech  - MKT Stalowa Wola

22) Krawiec Antonina Maria  - Stalowowolski Klub Sportowy San Stalowa Wola

23) Krzysztoń Hanna  - MKT Stalowa Wola

24) Kudelska Anna  - MKT Stalowa Wola

25) Matejek Samuel  - RKT ABC Rzeszów

26) Nowak Amelia  - KS Czarni Rzeszów

27) Opaliński Igor  - MKT Stalowa Wola

28) Partyka Filip  - MKT Stalowa Wola

29) Preisner Aleksander  - Niezrzeszony

30) Puzio Bruno  - KS Czarni Rzeszów

31) Rajchert Mateusz  - RKT ABC Rzeszów

32) Rogala Kinga  - MKT Stalowa Wola

33) Rząsa Julian  - MKT Stalowa Wola

34) Skoczylas Aleksander  - MKT Stalowa Wola

35) Sybicka Oliwia  - MKT Stalowa Wola

36) Urbaś Karol  - MKT Stalowa Wola

37) Urbaś Kinga  - MKT Stalowa Wola

38) Wanat Maria  - RKT ABC Rzeszów

39) Winiarczyk Aleksandra  - MKT Stalowa Wola

40) Woźnik Emilia  - Niezrzeszony

 

Licencjonowani trenerzy w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) Adamowicz Tomasz  - Instruktor

2) Breśka Grzegorz  - Instruktor

3) Cecuła Waldemar  - Trener

4) Domino Grzegorz  - Trener

5) Dubiel - Jajko Edyta  - Trener II klasy

6) Halibart Michał  - Instruktor

7) Jachczyk Jakub  - Instruktor

8) Jezierski Mikołaj  - Instruktor

9) Jezierski Tomasz  - Instruktor

10) Kolbusz Konrad  - Trener

11) Kozimor Magdalena  - Instruktor

12) Kwiatek Maciej  - Instruktor

13) Marć Artur  - Instruktor

14) Matyfi Michał  - Trener

15) Możdżeń Rafał  - Instruktor

16) Pikulski Włodzimierz  - Trener I klasy

17) Sobczyk Filip  - Instruktor

18) Wąsik Elżbieta  - Instruktor

19) Wittwer Małgorzata  - Instruktor

20) Zadarko Emilian  - Trener

 

Licencjonowani Dyrektorzy turniejów w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) Pikulski Włodzimierz

 

Licencjonowani sędziowie w województwie podkarpackim wg. licencji PZT na rok 2018:

 

1) Stypa Filip  - Sędzia regionalny

2) Szumełda Paula  - Sędzia regionalny